| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Productnaam | Veranderlijke de Frequentieomschakelaars van 380V 11KW 15KW 18.5KW |
|---|---|
| Toepassing | Motor, Ventilator, Pomp, Mixer |
| Vertoning | LED/LCD |
| Garantie | 24 maanden |
| Huidig | 25A、 32A、 37A |
| naam | Economische Vfd |
|---|---|
| Macht | 0.75kw/1.5kw/2.2kw |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Garantie | 24 maanden |
| Bescherming | Overbelasting, Overvoltage, IP20, Kortsluiting, over hitte |
| Productnaam | 4.5kw AC Aandrijving |
|---|---|
| Macht | 2.2kw/3hp |
| Mededeling | modbus485/profinet/canopen |
| EMC | bulit in EMC C3 filter |
| Toetsenbord | LED/LCD |
| Productennaam | KD100-2S-4G |
|---|---|
| Huidige output | 16.5A |
| Controlewijze | vectorcontrole |
| Met meerdere snelheden | 16 Stappen |
| Garantietijd | 36Months/3Years |
| Voltage | 380V/220V |
|---|---|
| Macht | 18Kw/25HP |
| Huidig | 37A |
| Garantie | 24 maanden |
| Productnaam | Frequentieomschakelaar |
| Productnaam | De Aandrijving van de frequentieomschakelaar VFD AC |
|---|---|
| Vertoningstoetsenbord | LEIDEN & LCR-Toetsenbord |
| Modelnummer | KD600E-4T-11G |
| Monthy Capacitior | 30,000pcs per Maand |
| Controlemanier | Open Lijn en Gesloten Lijncontrole |