| Productnaam | De Aandrijving van de frequentieomschakelaar VFD AC |
|---|---|
| Vertoningstoetsenbord | LEIDEN & LCR-Toetsenbord |
| Modelnummer | KD600E-4T-11G |
| Monthy Capacitior | 30,000pcs per Maand |
| Controlemanier | Open Lijn en Gesloten Lijncontrole |
| Monitor | Snelheid/Huidige positie |
|---|---|
| Aandrijvingstype | S: impuls eenvoudig type |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Controlewijze | Torsie + Positiecontrole |
| Outputmacht | 0.75Kw - 1Kw |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Machtsclassificatie | 0.4kW-900kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 690V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| Productnaam | 90kw VFD |
|---|---|
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Beveiligingsniveau | IP20/IP65 |
| Communciaton | Modbus485 Canopen Profinet |
| Toetsenbord | LEIDEN toetsenbord, LCD toetsenbord, Dubbel vertoningstoetsenbord |
| Productnaam | de Frequentieaandrijving van 380V 440V 11KW 18.5KW 22KW 30KW |
|---|---|
| Huidig | Hang van model af |
| Mededeling | RS485 |
| Garantie | 24 maanden |
| VFD-Type | AC-omvormer |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | de Frequentieomschakelaar van 220v 380v 440v |
|---|---|
| Toepassing | Mixer, Textiel, Ventilator, Motor, Pomp |
| Controlewijze | Torsiecontrole, V/F, SVC, VC |
| Mededeling | RS485, Profinet |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |