| Όνομα προϊόντων | Drive εναλλασσόμενου ρεύματος αναστροφέων VFD συχνότητας |
|---|---|
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο επίδειξης | Αριθμητικό πληκτρολόγιο οδηγήσεων & LCR |
| Αριθμό μοντέλου | KD600E-4T-11G |
| Monthy Capacitior | 30,000pcs το μήνα |
| Τρόπος ελέγχου | Ανοικτός βρόχος και κλειστός έλεγχος βρόχων |
| Όργανο ελέγχου | Ταχύτητα/τρέχουσα θέση |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | S: απλός τύπος σφυγμού |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος ροπής + θέσης |
| Δύναμη παραγωγής | 0.75Kw - 1Kw |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-900kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 690V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Όνομα προϊόντων | 90kw VFD |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Επίπεδο προστασίας | IP20/IP65 |
| Communciaton | Modbus485 Canopen Profinet |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Αριθμητικό πληκτρολόγιο οδηγήσεων, αριθμητικό πληκτρολόγιο LCD, διπλό αριθμητικό πληκτρολόγιο επίδει |
| Όνομα προϊόντων | Drive συχνότητας 380V 440V 11KW 18.5KW 22KW 30KW |
|---|---|
| Τρέχων | Εξαρτηθείτε από το πρότυπο |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Τύπος VFD | Μετατροπέας AC |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | αναστροφέας συχνότητας 220v 380v 440v |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αναμίκτης, κλωστοϋφαντουργικό προϊόν, ανεμιστήρας, μηχανή, αντλία |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος ροπής, V/F, SVC, VC |
| Επικοινωνία | RS485, Profinet |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |