| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Certificaited | CE και ISO πιστοποιημένοι |
|---|---|
| Υπερφόρτωση | 150% - η δεκαετία του '60, 180% - 3s |
| Επικοινωνία | Canopen/Profibus/Profinet/Ethercard για την επιλογή |
| Πρότυπο όνομα | KD600 σειρά |
| RS485/Modbus | Πρότυπα που ενσωματώνονται |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 1~7days |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Όνομα προϊόντων | 22KW 30KW 37KW 45KW VFD |
|---|---|
| Συχνότητα | 0-6000HZ |
| Τύπος αναστροφέων | Μετατροπέας AC |
| Τάση | 380v σε 480v |
| IGBT | ΦΟΎΤΖΙ, Infineon |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |