| Όνομα προϊόντων | Μεταβλητό Drive συχνότητας 22KW 30hp VFD |
|---|---|
| Τρέχων | 45A |
| IGBT | Φούτζι, IGBT |
| Βάρος | 10KG |
| Εφαρμογή | αντλία, μηχανή και αντλία, συμπιεστής κ.λπ., χημική ουσία, μηχανή |
| Τάση | 380V/220V |
|---|---|
| Δύναμη | 55KW/75HP |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Αριθμητικό πληκτρολόγιο οδηγήσεων, αριθμητικό πληκτρολόγιο LCD, διπλό αριθμητικό πληκτρολόγιο επίδει |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Τάση | 380V/220V |
|---|---|
| Δύναμη | 30kw/40hp |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Επίπεδο προστασίας | IP20/IP65 |
| Communciaton | Modbus485 Canopen Profinet |
| Όνομα προϊόντων | Μεταβλητό Drive συχνότητας 37KW 50hp VFD |
|---|---|
| Τρέχων | 75A |
| IGBT | ΦΟΎΤΖΙ, Infineon |
| Τύπος παραγωγής | Τριπλάσιο |
| Βάρος | 18kg |
| Δύναμη | 15kw |
|---|---|
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο |
| Τρέχων | 32A |
| Τάση | 380V |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | Drive εναλλασσόμενου ρεύματος, αναστροφείς DC/AC |
|---|---|
| Λιμένας επικοινωνίας | Υποστήριξη rs-485, profibus-DP, CANlink, CANopen και άλλη επικοινωνία επικρατόντος fieldbus |
| Αριθμό μοντέλου | KD600E-4T-7.5G |
| Μονάδα φρένων | Μονάδα φρένων που ενσωματώνεται |
| Πιστοποίηση | CE και ISO ΚΑΙ Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας |
| Δύναμη | 18.5KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | 37Α |
| Τάση | 380V |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Δύναμη | 4kw |
|---|---|
| Τρέχων | 9.4A |
| Τάση | 380V |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο |
| Χρώμα | Ο Μαύρος και μπλε |
| Τάση | 380V |
|---|---|
| Τρέχων | 25A |
| Υλικό | Διανοητικός/πλαστικό |
| Φάση | Ενιαίος/τρία |
| Αναλογικές εισαγωγές | 2 |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-600.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |