| Productnaam | Veranderlijke de Frequentieaandrijving van 22KW 30hp VFD |
|---|---|
| Huidig | 45A |
| IGBT | Fuji, IGBT |
| Gewicht | 10KG |
| Toepassing | pomp, Motor en Pomp, Compressor enz., Chemisch product, motor |
| Voltage | 380V/220V |
|---|---|
| Macht | 55KW/75HP |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Toetsenbord | LEIDEN toetsenbord, LCD toetsenbord, Dubbel vertoningstoetsenbord |
| Garantie | 24 maanden |
| Voltage | 380V/220V |
|---|---|
| Macht | 30kw/40hp |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Beveiligingsniveau | IP20/IP65 |
| Communciaton | Modbus485 Canopen Profinet |
| Productnaam | Veranderlijke de Frequentieaandrijving van 37KW 50hp VFD |
|---|---|
| Huidig | 75A |
| IGBT | FUJI, Infineon |
| Outputtype | Drievoud |
| Gewicht | 18kg |
| Macht | 15kw |
|---|---|
| Pakket | Karton |
| Huidig | 32A |
| Voltage | 380V |
| Garantie | 24 maanden |
| Productennaam | AC Aandrijving, DC/AC-Omschakelaars |
|---|---|
| Communicatie Haven | Steun rs-485, profibus-DP, CANlink, CANopen en andere mededeling van heersende stromingsfieldbus |
| Modelnummer | KD600E-4T-7.5G |
| Remeenheid | Ingebouwde remeenheid |
| Certificatie | Ce en ISO EN CCC |
| Macht | 18.5KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Huidig | 37A |
| Voltage | 380V |
| Garantie | 24 maanden |
| Macht | 4kw |
|---|---|
| Huidig | 9.4A |
| Voltage | 380V |
| Pakket | Karton |
| Kleur | Zwarte en Blauw |
| Voltage | 380V |
|---|---|
| Huidig | 25A |
| Materiaal | Geestelijk/Plastiek |
| Fase | Uitkiezen/Drie |
| Analoge input | 2 |
| Machtsclassificatie | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-600.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |