| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Garantie | 3 jaar |
| Productnaam | Motor Zachte Aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Productennaam | KD100-2S-5.5G |
|---|---|
| Huidige output | 20A |
| Controlewijze | Vectorcontrole & V/F-Controles |
| Macht | 5.5kw |
| Garantietijd | 24Months-36Months |
| Productennaam | KD100-2S-1.5G |
|---|---|
| Macht | 1.5KW/2HP |
| Input en Outputvoltage | 220v/380V |
| Frequentiegebied | 50Hz/60Hz |
| Garantietijd | 36months |