| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Motor Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Products Name | KD100-2S-5.5G |
|---|---|
| Current Output | 20A |
| Control Mode | Vector Control & V/F Controls |
| Power | 5.5KW |
| Warranty Time | 24Months-36Months |
| Products Name | KD100-2S-1.5G |
|---|---|
| Power | 1.5KW/2HP |
| Input And Output Voltage | 220V/380V |
| Frequency Range | 50HZ/60HZ |
| Warranty Time | 36Months |