| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Μαλακός εκκινητής μηχανών |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Όνομα προϊόντων | KD100-2S-5.5G |
|---|---|
| Τρέχουσα παραγωγή | 20A |
| Τρόπος ελέγχου | Διανυσματικός έλεγχος & έλεγχοι V/F |
| Δύναμη | 5.5kw |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 24Months-36Months |
| Όνομα προϊόντων | KD100-2S-1.5G |
|---|---|
| Δύναμη | 1.5KW/2HP |
| Τάση εισαγωγής και παραγωγής | 220v/380V |
| Φάσμα συχνότητας | 50Hz/60Hz |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 36months |