| Όνομα προϊόντων | Μετατροπέας AC |
|---|---|
| Παραγωγή Frequnecy | 0-3200hz |
| Προστασία | Υπερφόρτωση, Overvoltage, βραχυκύκλωμα, πέρα από τη θερμότητα |
| Επίπεδο IP | IP20 |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 36Months/3Years |
| Δύναμη | 5.5kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | 13A |
| Επίδειξη | LED/LCD |
| Τάση | 380V |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4KW σε 1132KW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V 380V-480V ±20% |
| Παραγωγή FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Τύπος | KD600E σειρά VFD ανελκυστήρων |
| Επικοινωνία | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4KW σε 1132KW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V 380V-480V ±20% |
| Παραγωγή FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Τύπος | KD600E σειρά VFD ανελκυστήρων |
| Επικοινωνία | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4KW σε 1132KW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V 380V-480V ±20% |
| Παραγωγή FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Τύπος | KD600E σειρά VFD ανελκυστήρων |
| Επικοινωνία | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |
| I/O κάρτα 1 επέκτασης | 5 ψηφιακές εισαγωγές, μια παραγωγή ηλεκτρονόμων, μια αναλογική παραγωγή A02, μια ψηφιακή παραγωγή y2 |
|---|---|
| Ταχύτητα Multip | Λειτουργία έναρξης πετάγματος |
| PLC | Συμβατό σύστημα με τη διακύμανση τάσης εισαγωγής ±15%, πίνακας τάσης s παραγωγής. |
| Τιμή | Best Price In china |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή ανελκυστήρων ανελκυστήρων |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Όνομα προϊόντων | 5.5kw ΑΝΑΣΤΡΟΦΕΑΣ |
|---|---|
| Δύναμη | 4kw/5.5kw/7.5kw/15Kw |
| Τρέχων | 9.4A/13A/17A |
| Συχνότητα | 0-2000HZ |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Εκτίμηση δύναμης | 7.5KW 11KW (μέχρι 1132KW) |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 380V-480V ±20% |
| Παραγωγή FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Τύπος | Βαρέων καθηκόντων σειρά |
| Ρεύμα παραγωγής | 0~1000A |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4KW σε 1132KW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V 380V-480V ±20% |
| Παραγωγή FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Τύπος | KD600E σειρά VFD ανελκυστήρων |
| Επικοινωνία | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |