| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-600.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Σειρά | 100:0.1KW~1KW 200:1KW~3KW 300:2KW~4.5KW |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | S: απλός τύπος Χ σφυγμού: τύπος Ε υψηλής επίδοσης σφυγμού: Τύπος λεωφορείων τομέων EtherCAT |
| Τμήμα δύναμης | 40:100W~400W 75:400W~1000 αχρηστεύει: P200 σειρά χωρίς το |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 1~7days |
| Σειρά | 100:0.1KW~1KW 200:1KW~3KW 300:2KW~4.5KW |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | S: απλός τύπος σφυγμού |
| Τμήμα δύναμης | 40:100W~400W 75:400W~1000 αχρηστεύει: P200 σειρά χωρίς το |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος ταχύτητας |
| Δύναμη παραγωγής | 0.1Kw - 0.4Kw |
| Όργανο ελέγχου | Ταχύτητα/τρέχουσα θέση |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | S: απλός τύπος σφυγμού |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος ροπής + θέσης |
| Δύναμη παραγωγής | 0.75Kw - 1Kw |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Όνομα προϊόντων | 480V μετατροπέας |
|---|---|
| Δύναμη | 0.75kw-710kw |
| Επικοινωνία | modbus485/profinet/canopen |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | LCD/LED |
| Τύπος | 380v/220v ενιαία φάση τριφασική |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση θέσης |
|---|---|
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος ΣΚΟΥΝΤΗΜΑΤΩΝ + έλεγχος θέσης |
| Δύναμη παραγωγής | 1kw-2kw |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | μεταβλητοί αναστροφείς συχνότητας 380V 4.0KW 5.5KW 7.5KW |
|---|---|
| Παραγωγή | ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ |
| Εφαρμογή | Υδραντλία, αντλία πετρελαίου, ανεμιστήρας |
| Επίδειξη | LCD/LED |
| Χρώμα | Ο Μαύρος και μπλε |