| Machtsclassificatie | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-600.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| Waaier | 100:0.1KW~1KW; 200:1KW~3KW; 300:2KW~4.5KW; |
|---|---|
| Aandrijvingstype | S: impuls eenvoudig type H: het type E van impuls hoge prestaties: Bustype van het EtherCATgebied |
| Machtssectie | 40:100W~400W 75:400W~1000 verklaart nietig: P200 reeks zonder het |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| Levertijd | 1~7days |
| Waaier | 100:0.1KW~1KW; 200:1KW~3KW; 300:2KW~4.5KW; |
|---|---|
| Aandrijvingstype | S: impuls eenvoudig type |
| Machtssectie | 40:100W~400W 75:400W~1000 verklaart nietig: P200 reeks zonder het |
| Controlewijze | Snelheidscontrole |
| Outputmacht | 0.1Kw - 0.4Kw |
| Monitor | Snelheid/Huidige positie |
|---|---|
| Aandrijvingstype | S: impuls eenvoudig type |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Controlewijze | Torsie + Positiecontrole |
| Outputmacht | 0.75Kw - 1Kw |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Productnaam | 480V convertor |
|---|---|
| Macht | 0.75kw-710kw |
| Mededeling | modbus485/profinet/canopen |
| Toetsenbord | LCD/LED |
| Type | 380v/220v enige fase in drie stadia |
| Monitor | Positieafwijking |
|---|---|
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Controlewijze | STOOT Controle + Positiecontrole aan |
| Outputmacht | 1kw-2kw |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | Veranderlijke de Frequentieomschakelaars van 380V 4.0KW 5.5KW 7.5KW |
|---|---|
| Output | IN DRIE STADIA |
| Toepassing | Waterpomp, Oliepomp, Ventilator |
| Vertoning | LCD/LED |
| Kleur | Zwarte en Blauw |