| HS Code | 85044099.99 |
|---|---|
| Één het systeemleverancier van de Staplift | Het bewaren van Uw 90%Time |
| Na de Dienstbescherming | Klaagt Kwaliteit bijna 0 in de Laatste 3 Jaar |
| Krachtige Middelsteun | Klaagt Kwaliteit bijna 0 in de Laatste 3 Jaar |
| Oem de dienst | Kan uw eigen embleem gebruiken als de hoeveelheden aankomt |
| Productnaam | 220V 380V Mini Size VFD |
|---|---|
| Voltage | 220V / 380V |
| Beveiligingsniveau | IP20 |
| Frequentie | 50/60HZ |
| Mededeling | RS485 |
| Productnaam | De Eenheid van de omschakelaarsrem |
|---|---|
| Voltage | 220v 380v 440 |
| Frequentie | 50HZ 60Hz |
| Temperatuur | -55℃ aan +155℃ |
| Garantie | 36 maanden |
| Productnaam | de Frequentieomschakelaar van 220Kw 380Kw 480Kw 710Kw |
|---|---|
| Voltage | 220V ~ 480V |
| Frequentie | 50Hz~60Hz |
| Vertoning | LCD/LED |
| Garantie | vierentwintig maanden |
| Productnaam | De Frequentieomschakelaar van 110KW 132KW 160KW 185KW 200KW |
|---|---|
| Vermogensklasse | 0.75 - 710Kw |
| Outputfrequentie | 50Hz - 60Hz |
| Toetsenbord | LCD/LED |
| Voltage | 220V - 480V |
| Waaier | 100:0.1KW~1KW; 200:1KW~3KW; 300:2KW~4.5KW; |
|---|---|
| Aandrijvingstype | S: impuls eenvoudig type H: het type E van impuls hoge prestaties: Bustype van het EtherCATgebied |
| Machtssectie | 40:100W~400W 75:400W~1000 verklaart nietig: P200 reeks zonder het |
| Controlewijze | Positiecontrole |
| Outputmacht | 0.1Kw - 0.4Kw |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Waaier | 100:0.1KW~1KW; 200:1KW~3KW; 300:2KW~4.5KW; |
|---|---|
| Aandrijvingstype | S: impuls eenvoudig type |
| Machtssectie | 40:100W~400W 75:400W~1000 verklaart nietig: P200 reeks zonder het |
| Controlewijze | Positiecontrole |
| Outputmacht | 0.75Kw - 1Kw |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |