| Productennaam | KD100-2S-2.2G |
|---|---|
| Macht | 2.2kw/3hp |
| Controlewijze | V/F controle vsd, vectorcontrole |
| Frequentiegebied | 3200HZ |
| Garantietijd | 36-maanden 3 - Jaren |
| Monitor | Snelheid/Huidige positie |
|---|---|
| Aandrijvingstype | S: impuls eenvoudig type |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Controlewijze | Torsiecontrole |
| Outputmacht | 0.75Kw - 1Kw |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Productnaam | Omschakelaar voor CNC machine |
|---|---|
| Macht | 0.75kw-710kw |
| Lading | CNC asmachine |
| Controlewijze | positionele controle |
| Voltage | 220V-380V |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Productnaam | Veranderlijke de Frequentieaandrijving van 45KW 60hp VFD |
|---|---|
| Huidig | 90A |
| IGBT | FUJI, Infineon |
| pakage | Houten Karton |
| Gewicht | 33kg |
| Productnaam | Veranderlijke de Frequentieaandrijving van 15KW 20hp VFD |
|---|---|
| Huidig | 32A |
| Inputvoltage | 380V-480V |
| Gewicht | 7kg |
| Mededeling | RS485、 Profinet |
| Machtsclassificatie | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-600.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| Machtsclassificatie | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |