| Machtsclassificatie | 0.7kW-900kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| Machtsclassificatie | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| Productnaam | Aandrijving met variabele frequentie |
|---|---|
| Macht | 0.75kw-710kw |
| Huidig | 2.5A-950A |
| Frequentie | 0-2000HZ |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Speciale functie | Multistapsnelheid |
|---|---|
| Productgarantieperiode | 24 maanden Vrije Technische ondersteuning |
| Het werk Efficiency | Zeer goed |
| taknaam | K-GEMAKKELIJK |
| Voltagewaaier | 380V-480V |
| Machtsclassificatie | 0.4kW-900kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| naam | 7.5kw 10hp vfd |
|---|---|
| Macht | 7.5kw/10hp |
| Voltage | 220v/380V |
| Frequentie | 0-2000HZ |
| Bescherming | Overbelasting, Overvoltage, IP20, Kortsluiting, over hitte |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Machtsclassificatie | 0.4kW-900kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |