| Εκτίμηση δύναμης | 0.7kW-900kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
|---|---|
| Δύναμη | 0.75kw-710kw |
| Τρέχων | 2.5A-950A |
| Συχνότητα | 0-2000HZ |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Ειδική λειτουργία | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
|---|---|
| περίοδος εγγύησης προϊόντος | 24 μήνες ελεύθερης τεχνικής υποστήριξης |
| Αποδοτικότητα εργασίας | Πολύ καλός |
| όνομα κλάδων | Κ-ΕΥΚΟΛΟΣ |
| Σειρά τάσης | 380V-480V |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-900kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| όνομα | 7.5kw 10hp vfd |
|---|---|
| Δύναμη | 7.5kw/10hp |
| Τάση | 220v/380V |
| Συχνότητα | 0-2000HZ |
| Προστασία | Υπερφόρτωση, Overvoltage, IP20, βραχυκύκλωμα, πέρα από τη θερμότητα |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-900kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |