| Τάση | 380V |
|---|---|
| Υλικό | μέταλλο/πλαστικό |
| Φάση | Ενιαίος/τρία |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Δύναμη | 30KW |
| Εκτίμηση δύναμης | 7.5KW 11KW (μέχρι 1132KW) |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 380V-480V ±20% |
| Παραγωγή FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Τύπος | Βαρέων καθηκόντων σειρά |
| Ρεύμα παραγωγής | 0~1000A |
| Όνομα προϊόντων | KD100-2S-0.75G |
|---|---|
| Δύναμη | 0.75KW 1HP |
| Τάση εισαγωγής και παραγωγής | 220V |
| Φάσμα συχνότητας | 0-3200hz |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων | KD100 σειρά VFD |
|---|---|
| Δύναμη | 220V 0.4KW~15KW/380V 0.75KW~400KW |
| Εισαγωγή & παραγωγή φάσης | Ενιαία/τριφασική εισαγωγή, τριφασική παραγωγή |
| Παραγωγή συχνότητας | 50HZ/60HZ & 0~3200HZ για προαιρετικό |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 έτη |
| V/F έλεγχος | VF: 180%@0.50Hz |
|---|---|
| Έλεγχος SVC | SVC: 180%@0.25Hz |
| VC έλεγχος | VC: 200%@0.00Hz. |
| Αντίγραφο παραμέτρου αριθμητικών πληκτρολογίων | Υποστήριξη |
| Μάρκα | K-Drive Or OEM Service |
| Εκτίμηση δύναμης | 7.5KW 11KW (μέχρι 1132KW) |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 380V-480V ±20% |
| Παραγωγή FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Τύπος | Βαρέων καθηκόντων σειρά |
| Ρεύμα παραγωγής | 0~1000A |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
|---|---|
| Τάση | 220v/380V |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Οδηγήσεων και LCD |
| Τύπος | Αναστροφέας συχνότητας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4KW σε 1132KW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V 380V-480V ±20% |
| Παραγωγή FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Τύπος | KD600E σειρά VFD ανελκυστήρων |
| Επικοινωνία | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |
| Δύναμη | 22KW |
|---|---|
| Τρέχων | 45A |
| Τάση | 380V |
| Επίδειξη | LED/LCD |
| Χρώμα | Ο Μαύρος/μπλε |
| Όνομα προϊόντων | 7.5KW 11KW 15KW 18.5KW VFD |
|---|---|
| Τάση | 380V 480V |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Χρώμα | Ο Μαύρος και μπλε |
| Τρέχων | 17A, 25A, 32A, 37A |