| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Δύναμη | 0.75kw-710kw |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Σειρά τάσης | 200V-240V, 380V-480V |
| Επίπεδο IP | IP20 ή IP54 |
| Θερμοκρασία εργασίας | Κάτω από 50 βαθμό |
| Όνομα προϊόντων | DRIVE ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ |
|---|---|
| Παραγωγή Frequnecy | 400HZ ~3200HZ για προαιρετικό |
| Σειρά τάσης | 220V/380V +-20% |
| Επικοινωνία | RS485 ενσωματωμένος κανονικά |
| Componnents μέσα στη ζωή | 5 έτη χωρίς πρόβλημα |
| Όνομα προϊόντων | Σειρά VFD ανελκυστήρων |
|---|---|
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο επίδειξης | Αριθμητικό πληκτρολόγιο οδηγήσεων που ενσωματώνεται |
| Αριθμό μοντέλου | KD600E |
| Χρονική ανοχή | Απόθεμα για λιγότερο από 500pcs |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή ανελκυστήρων ανελκυστήρων |
| Εμπορικός όρος | FOB όρος SHenzhen/EXW |
|---|---|
| Πολλαπλών ταχυτήτων | 16 στάδια που ενσωματώνονται |
| PLC | Απλή λειτουργία PLC που ενσωματώνεται |
| Υποστήριξη | Πολλές κάρτες PG |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή ανελκυστήρων ανελκυστήρων |
| Τάση | 380V/220V |
|---|---|
| Δύναμη | 22KW |
| Τρέχων | 45A |
| Επίπεδο προστασίας | IP20/IP65 |
| Τύπος | Αναστροφέας συχνότητας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Όνομα προϊόντων | 22KW 30KW 37KW 45KW VFD |
|---|---|
| Επίδειξη | LCD/LED |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Τάση | 380V ~ 480V |
| Κάρτα PG | Διαφορετική κάρτα PG τύπων υποστήριξης |
| Όνομα προϊόντων | 220V μετατροπέας |
|---|---|
| Δύναμη | 11KW/15KW |
| Επικοινωνία | modbus485/profinet/canopen |
| Φως | Ελαφρύ/βαρύ φορτίο |
| Τύπος | 380v/220v ενιαία φάση τριφασική |
| Όνομα προϊόντων | Μετατροπέας |
|---|---|
| Δύναμη | 0.75Kw/710Kw |
| Επικοινωνία | modbus485/profinet/canopen |
| Εφαρμογή | Γενική εφαρμογή |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | LED/LCD |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.7kW-900kW (220V-690V) |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V&380V&440V&480V&690V |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz (50/60HZ) |
| Τρόπος ελέγχου | Ανοικτή ροπή |
| Επικοινωνία | Canopen/Profibus/Profinet/Ethercard για την επιλογή |