| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | 0.1KG |
| Size | Depend Model |
| Power | 0.75kw-710kw |
|---|---|
| Control Mode | V/f Control, Vector Control |
| Voltage Range | 200V-240V, 380V-480V |
| IP Level | IP20 Or IP54 |
| Working Temperature | Under 50 Degree |
| Products Name | AC Drive |
|---|---|
| Output Frequnecy | 400HZ ~3200HZ For Optional |
| Voltage Range | 220V/380V +-20% |
| Communication | RS485 Built In Normally |
| Componnents Inside Life | 5 Years Without Problem |
| Product Name | Elevator Series VFD |
|---|---|
| Display Keypad | LED Keypad Built In |
| Model Number | KD600E |
| Lead Time | Stock For Less Than 500pcs |
| Application | Elevator Lift Application |
| Trade Term | FOB SHenzhen / EXW Term |
|---|---|
| Multi Speed | 16 Stages Built In |
| PLC | Simple PLC Function Built In |
| Support | Many PG Cards |
| Application | Elevator Lift Application |
| Voltage | 380v/220v |
|---|---|
| Power | 22Kw |
| Current | 45A |
| Protection Level | IP20/ IP65 |
| Type | AC Frequency Inverter |
| Product Name | 22KW 30KW 37KW 45KW VFD |
|---|---|
| Display | LCD/LED |
| Warranty | 24 Months |
| Voltage | 380V ~ 480V |
| PG CARD | Support Different Type PG Card |
| Product Name | 220V Converter |
|---|---|
| Power | 11Kw/15Kw |
| Communication | Modbus485/profinet/canopen |
| Light | Light/Heavy Load |
| Type | 380v/220v Single Phase Three Phase |
| Product Name | Converter |
|---|---|
| Power | 0.75Kw/710Kw |
| Communication | Modbus485/profinet/canopen |
| Application | General Application |
| Keypad | LED/LCD |
| Power Rating | 0.7kW-900kW (220V-690V) |
|---|---|
| Input Voltage | 220V&380V&440V&480V&690V |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz (50/60HZ) |
| Control Mode | Open Torque |
| Communication | Canopen/Profibus/Profinet/Ethercard For Selection |