| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | Hang Model af |
| Macht | 0.75kw-710kw |
|---|---|
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Voltagewaaier | 200V-240V, 380V-480V |
| IP niveau | IP20 of IP54 |
| Het werk Temperatuur | Onder 50 Graad |
| Productennaam | AC AANDRIJVING |
|---|---|
| Output Frequnecy | 400HZ ~3200HZ voor facultatief |
| Voltagewaaier | 220V/380V +-20% |
| Mededeling | RS485 normaal ingebouwd |
| Componnents binnen het Leven | 5 jaar zonder Probleem |
| Productnaam | Liftreeks VFD |
|---|---|
| Vertoningstoetsenbord | LEIDEN Ingebouwd Toetsenbord |
| Modelnummer | KD600E |
| Levertijd | Voorraad voor minder dan 500pcs |
| Toepassing | De Toepassing van de liftlift |
| Handelstermijn | FOB- SHenzhen/EXW-Termijn |
|---|---|
| Met meerdere snelheden | 16 Ingebouwde Stadia |
| PLC | Eenvoudige PLC ingebouwde Functie |
| Steun | Vele PG Kaarten |
| Toepassing | De Toepassing van de liftlift |
| Voltage | 380V/220V |
|---|---|
| Macht | 22KW |
| Huidig | 45A |
| Beveiligingsniveau | IP20/IP65 |
| Type | AC Frequentieomschakelaar |
| Productnaam | 22KW 30KW 37KW 45KW VFD |
|---|---|
| Vertoning | LCD/LED |
| Garantie | 24 maanden |
| Voltage | 380V ~ 480V |
| PG-kaart | Steun verschillende type PG kaart |
| Productnaam | 220V convertor |
|---|---|
| Macht | 11KW/15KW |
| Mededeling | modbus485/profinet/canopen |
| Licht | Lichte/zware lading |
| Type | 380v/220v enige fase in drie stadia |
| Productnaam | Convertor |
|---|---|
| Macht | 0.75Kw/710Kw |
| Mededeling | modbus485/profinet/canopen |
| Toepassing | Algemene Toepassing |
| Toetsenbord | LED/LCD |
| Machtsclassificatie | 0.7kW-900kW (220V-690V) |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V&380V&440V&480V&690V |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz (50/60HZ) |
| Controlewijze | Open Torsie |
| Mededeling | Canopen/Profibus/Profinet/Ethercard voor selectie |