| Productnaam | De Eenheid van de omschakelaarsrem |
|---|---|
| Voltage | 220v 380v 440 |
| Frequentie | 50HZ 60Hz |
| Temperatuur | -55℃ aan +155℃ |
| Garantie | 36 maanden |
| Productnaam | enige fase vfd |
|---|---|
| Macht | 0.75kw-75kw |
| Garantie | 24 maanden |
| Mededeling | canopen/profinet/Modbus485 |
| Toetsenbord | LCD/LED |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | Ac mortor |
|---|---|
| Macht | 1hp/3hp/10hp |
| Garantie | 24 maanden |
| Lading | Zware Lading/Lichte Lading |
| Output Valtage | 0 - 380V |
| Productnaam | de BESTUURDER van 220v 380v 440v AC |
|---|---|
| Toepassing | Pomp, Textiel, Ventilator, Mixer |
| Controlewijze | V/F, SVC, VC, Torsiecontrole |
| Toetsenbord | LCD/LED |
| Gewicht | Hang Model af |
| Productnaam | De Eenheid van de omschakelaarsrem |
|---|---|
| Voltage | 220v 380v 440 |
| Frequentie | 50HZ 60Hz |
| OEM | Steun |
| Garantie | 36 maanden |
| Productnaam | De Eenheid van de omschakelaarsrem |
|---|---|
| Voltage | 220v 380v 440 |
| Frequentie | 50HZ 60Hz |
| OEM | Steun |
| Garantie | 36 maanden |
| Productnaam | 220v frequentieomschakelaar |
|---|---|
| Huidig | 5.6A-8A |
| Macht | 0.75Kw - 1.5Kw |
| Vertoning | LED/LCD |
| Kleur | Zwarte/Blauw |
| Productnaam | De Eenheid van de omschakelaarsrem |
|---|---|
| Voltage | 220v 380v 440 |
| Frequentie | 50HZ 60Hz |
| Temperatuur | -55℃ aan +155℃ |
| Garantie | 36 maanden |
| Aangedreven | Brede input dc10-30V |
|---|---|
| Backlightaanpassing | Steun |
| Touch screen | 4-draad weerstand biedend touch screen |
| Resolutie | 480×272 |
| Kleur | Zwart |