| Όνομα προϊόντων | Μονάδα φρένων αναστροφέων |
|---|---|
| Τάση | 220v 380v 440 |
| Συχνότητα | 50HZ 60Hz |
| Θερμοκρασία | -55℃ σε +155℃ |
| Εξουσιοδότηση | 36 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | ενιαία φάση vfd |
|---|---|
| Δύναμη | 0.75kw-75kw |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Επικοινωνία | canopen/profinet/Modbus485 |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | LCD/LED |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | Mortor εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Δύναμη | 1hp/3hp/10hp |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Φορτίο | Βαρύ φορτίο/ελαφρύ φορτίο |
| Παραγωγή Valtage | 0 - 380V |
| Όνομα προϊόντων | ΟΔΗΓΌΣ εναλλασσόμενου ρεύματος 220v 380v 440v |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αντλία, κλωστοϋφαντουργικό προϊόν, ανεμιστήρας, αναμίκτης |
| Τρόπος ελέγχου | V/F, SVC, VC, έλεγχος ροπής |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | LCD/LED |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα φρένων αναστροφέων |
|---|---|
| Τάση | 220v 380v 440 |
| Συχνότητα | 50HZ 60Hz |
| COem | Υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 36 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα φρένων αναστροφέων |
|---|---|
| Τάση | 220v 380v 440 |
| Συχνότητα | 50HZ 60Hz |
| COem | Υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 36 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | 220v αναστροφέας συχνότητας |
|---|---|
| Τρέχων | 5.6A-8A |
| Δύναμη | 0.75Kw - 1.5Kw |
| Επίδειξη | LED/LCD |
| Χρώμα | Ο Μαύρος/μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα φρένων αναστροφέων |
|---|---|
| Τάση | 220v 380v 440 |
| Συχνότητα | 50HZ 60Hz |
| Θερμοκρασία | -55℃ σε +155℃ |
| Εξουσιοδότηση | 36 μήνες |
| Τροφοδοτημένος | Ευρεία εισαγωγή DC-10-30V |
|---|---|
| Ρύθμιση Backlight | Υποστήριξη |
| Οθόνη αφής | 4-καλώδιο ανθεκτική οθόνη αφής |
| Ψήφισμα | 480×272 |
| Χρώμα | Μαύρος |