| Product Name | Inverter Brake Unit |
|---|---|
| Voltage | 220v 380v 440 |
| Frequency | 50Hz 60Hz |
| Temperature | -55℃ To +155℃ |
| Warranty | 36 Months |
| Product Name | Single Phase VFD |
|---|---|
| Power | 0.75kw-75kw |
| Warranty | 24 Months |
| Communication | Canopen/profinet/Modbus485 |
| Keypad | LCD/LED |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Product Name | Ac Mortor |
|---|---|
| Power | 1hp/3hp/10hp |
| Warranty | 24 Months |
| Load | Heavy Load / Light Load |
| Output Valtage | 0 - 380V |
| Product Name | 220v 380v 440v AC DRIVER |
|---|---|
| Application | Pump,Textile,Fan,Mixer |
| Control Mode | V/F,SVC,VC,Torque Control |
| Keypad | LCD/LED |
| Weight | Depend Model |
| Product Name | Inverter Brake Unit |
|---|---|
| Voltage | 220v 380v 440 |
| Frequency | 50Hz 60Hz |
| OEM | Support |
| Warranty | 36 Months |
| Product Name | Inverter Brake Unit |
|---|---|
| Voltage | 220v 380v 440 |
| Frequency | 50Hz 60Hz |
| OEM | Support |
| Warranty | 36 Months |
| Product Name | 220v Frequency Inverter |
|---|---|
| Current | 5.6A-8A |
| Power | 0.75Kw - 1.5Kw |
| Display | LED/LCD |
| Color | Black/Blue |
| Product Name | Inverter Brake Unit |
|---|---|
| Voltage | 220v 380v 440 |
| Frequency | 50Hz 60Hz |
| Temperature | -55℃ To +155℃ |
| Warranty | 36 Months |
| Powered | Wide Input DC10-30V |
|---|---|
| Backlight Adjustment | Support |
| Touch Screen | 4-wire Resistive Touch Screen |
| Resolution | 480×272 |
| Color | Black |