| Όνομα προϊόντων | Μίνι μέγεθος VFD 2.2KW 4KW |
|---|---|
| Τάση | 220V / 380V |
| Μέγεθος | 175*86*128mm |
| Επίπεδο προστασίας | TIP20 |
| Συχνότητα παραγωγής | 50Hz/60Hz |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.7kW-900kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Τάση | 380v/480v |
|---|---|
| Δύναμη | 132kw |
| Εφαρμογή | Θραυστήρας |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Επίδειξη | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, LCD |
| Επιλογή τρόπου ελέγχου | Έλεγχος έντασης ή έλεγχος ροπής |
|---|---|
| Επίδειξη LCD | υποστηριγμένος |
| Επικοινωνία | RS485 ή Canopen |
| όνομα κλάδων | Κ-ΕΥΚΟΛΟΣ |
| Σειρά τάσης | 380V-480V |
| Δύναμη | 7.5KW |
|---|---|
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο |
| Τρέχων | 17A |
| Επίδειξη | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ - LCD |
| Τάση | 380V - 480V |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Τάση | 220v/380V |
|---|---|
| Δύναμη | 4kw/5.5kw |
| Συχνότητα | 0-2000HZ |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Τάση παραγωγής | 0-380V |
| Όνομα προϊόντων | Μεταβλητό Drive συχνότητας 18.5KW 25hp VFD |
|---|---|
| Τρέχων | 37Α |
| Τάση εισαγωγής | 380V-480V |
| Βάρος | 9.5kg |
| Επικοινωνία | RS485、 Profinet |
| V/F έλεγχος | VF: 180%@0.50Hz |
|---|---|
| Έλεγχος SVC | SVC: 180%@0.25Hz |
| VC έλεγχος | VC: 200%@0.00Hz. |
| Αντίγραφο παραμέτρου αριθμητικών πληκτρολογίων | Υποστήριξη |
| Μάρκα | K-Drive Or OEM Service |
| Όνομα προϊόντων | ηλιακός αναστροφέας αντλιών 220V MPPT |
|---|---|
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε από το πρότυπο |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Επίπεδο IP | IP20 ή IP54 |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε από το πρότυπο |