| Productnaam | 2.2KW 4KW Mini Size VFD |
|---|---|
| Voltage | 220V / 380V |
| Grootte | 175*86*128mm |
| Beveiligingsniveau | TIP20 |
| Outputfrequentie | 50Hz/60Hz |
| Machtsclassificatie | 0.7kW-900kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| Voltage | 380v/480v |
|---|---|
| Macht | 132kw |
| Toepassing | Maalmachine |
| Garantie | 24 maanden |
| Vertoning | GELEID, LCD |
| De selectie van de controlewijze | Spanningscontrole of torsiecontrole |
|---|---|
| LCD Vertoning | gesteund |
| Mededeling | RS485 of Canopen |
| taknaam | K-GEMAKKELIJK |
| Voltagewaaier | 380V-480V |
| Macht | 7.5KW |
|---|---|
| Pakket | Karton |
| Huidig | 17A |
| Vertoning | GELEID - LCD |
| Voltage | 380V - 480V |
| Machtsclassificatie | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Garantie | 24 maanden |
| Voltage | 220v/380V |
|---|---|
| Macht | 4kw/5.5kw |
| Frequentie | 0-2000HZ |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Outputvoltage | 0-380V |
| Productnaam | Veranderlijke de Frequentieaandrijving van 18.5KW 25hp VFD |
|---|---|
| Huidig | 37A |
| Inputvoltage | 380V-480V |
| Gewicht | 9.5kg |
| Mededeling | RS485、 Profinet |
| Productnaam | Zonne de Pompomschakelaar van 220V MPPT |
|---|---|
| Grootte | Hang van model af |
| Garantie | 24 maanden |
| IP niveau | IP20 of IP54 |
| Gewicht | Hang van model af |
| Voltage | 380V |
|---|---|
| Materiaal | metaal/kunststof |
| Fase | Uitkiezen/Drie |
| Garantie | 24 maanden |
| Macht | 30KW |