| Productennaam | Frequentieomschakelaar |
|---|---|
| Output Frequnecy | <> |
| Voltagewaaier | 200V-240V, 380V-480V |
| IP niveau | IP20 of IP54 |
| Het werk Temperatuur | Onder 50 Graad |
| Aandrijving van de de Controlevfd de Veranderlijke Frequentie van de motorsnelheid met GPRS en SVC-A | Steun |
|---|---|
| Beveiligingsniveau | IP20/IP21 |
| Praktische functie | GPRS |
| taknaam | K-GEMAKKELIJK |
| Garantie | 24 maanden |
| Inputvoltage | Enige fase220v of 3 fase 220V 380V |
|---|---|
| Bescherming | Allerlei Bescherming |
| Het werk Temperatuur | 50 graad onder |
| Machtstarief | 0.4KW ~ 1332KW voor selectie |
| Merknaam | K-Drive Or OEM Service |
| Productnaam | Veranderlijke de Frequentieomschakelaars van 20hp 25hp 30hp 40hp |
|---|---|
| Toepassing | Pomp, Textiel, Ventilator, Mixer |
| Toetsenbord | LED/LCD |
| Garantie | 24 maanden |
| Mededeling | RS485 en Profinet |
| naam | 40kw 60hp vfd |
|---|---|
| Macht | 45kw/60hp |
| Huidig | 90A |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Type | AC Frequentieomschakelaar |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | Hang Model af |
| Kleur | Wit Zwart |
|---|---|
| Verpakking Details | Karton |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, L/C |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | K-Drive |
| Verpakking Details | Karton/Triplexdoos |
|---|---|
| Levertijd | 3~12 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, L/C |
| Levering vermogen | 2000PCS/Month |
| Plaats van herkomst | China |
| Input en Outputvoltage | 220V input & 380V-Output |
|---|---|
| Gewaarborgde Kwaliteit | 3 jaar van de Garantie100% het Originele Vervaardiging Product |
| beste prijs | Populairste Product met Fabrieksprijs |
| Snelle levering | 30000Pcs maandelijkse Capaciteit |
| Toepassing | De Toepassing van de liftlift |
| Voltage | 380V |
|---|---|
| Macht | 110kw |
| Huidig | 210A |
| Toetsenbord | LEIDEN toetsenbord, LCD toetsenbord, Dubbel vertoningstoetsenbord |
| Garantie | 24 maanden |