| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Controlewijze | STOOT Controle + Positiecontrole aan |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | 2.2kw enige faseomschakelaar |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V ~ 480V |
| OEM | Beschikbaar |
| Controlewijze | VF SVC VC |
| Outputfrequentie | 50Hz ~ 60Hz |
| Productnaam | De Aandrijving van 3HP 5HP 7HP 10HP 15HP AC |
|---|---|
| Controlewijze | V/F, SVC, VC, Torsiecontrole |
| Grootte | Hang Model af |
| Gewicht | Hang Model af |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |