| Monitor | Position Speed Deviation |
|---|---|
| Dynamic Braking | Build-in / Build-out |
| Power Section | P200 Series Without It |
| Display | 5 Digital Tubes And 4 Operation Keys |
| Output Power | 0.75Kw-1Kw |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Monitor | Position Speed Deviation |
|---|---|
| Dynamic Braking | Build-in / Build-out |
| Power Section | P200 Series Without It |
| Control Mode | JOG Control + Position Control |
| Output Power | 0.75Kw-1Kw |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Product Name | 2.2kw Single Phase Inverter |
|---|---|
| Input Voltage | 220V ~ 480v |
| Oem | Available |
| Control Mode | VF SVC VC |
| Output Frequency | 50Hz ~ 60Hz |
| Product Name | 3HP 5HP 7HP 10HP 15HP AC Drive |
|---|---|
| Control Mode | V/F, SVC, VC, Torque Control |
| Size | Depend Model |
| Weight | Depend Model |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |