| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος ΣΚΟΥΝΤΗΜΑΤΩΝ + έλεγχος θέσης |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | 2.2kw αναστροφέας ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 220V ~ 480V |
| COem | Διαθέσιμος |
| Τρόπος ελέγχου | VF VC SVC |
| Συχνότητα παραγωγής | 50Hz ~ 60Hz |
| Όνομα προϊόντων | Drive εναλλασσόμενου ρεύματος 3HP 5HP 7HP 10HP 15HP |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου | V/F, SVC, VC, έλεγχος ροπής |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |