| Όνομα προϊόντων | KD100-2S-2.2G |
|---|---|
| Δύναμη | 2.2kw/3hp |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος vsd, διανυσματικός έλεγχος |
| Φάσμα συχνότητας | 3200HZ |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 36-μήνες 3 - έτη |
| Όργανο ελέγχου | Ταχύτητα/τρέχουσα θέση |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | S: απλός τύπος σφυγμού |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος ροπής |
| Δύναμη παραγωγής | 0.75Kw - 1Kw |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Όνομα προϊόντων | Αναστροφέας για CNC τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη | 0.75kw-710kw |
| Φορτίο | CNC μηχανή αξόνων |
| Τρόπος ελέγχου | θεσιακός έλεγχος |
| Τάση | 220V-380V |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Όνομα προϊόντων | Μεταβλητό Drive συχνότητας 45KW 60hp VFD |
|---|---|
| Τρέχων | 90A |
| IGBT | ΦΟΎΤΖΙ, Infineon |
| pakage | Ξύλινο χαρτοκιβώτιο |
| Βάρος | 33kg |
| Όνομα προϊόντων | Μεταβλητό Drive συχνότητας 15KW 20hp VFD |
|---|---|
| Τρέχων | 32A |
| Τάση εισαγωγής | 380V-480V |
| Βάρος | 7kg |
| Επικοινωνία | RS485、 Profinet |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-600.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-400kW |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο του /Woody κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |