| Κώδικας HS | 85044099.99 |
|---|---|
| Ένας προμηθευτής συστημάτων ανελκυστήρων βημάτων | Διάσωση 90%Time σας |
| Μετά από την προστασία υπηρεσιών | Η ποιότητα σχεδόν 0 παραπονιέται τα τελευταία 3 χρόνια |
| Ισχυρή υποστήριξη των πόρων | Η ποιότητα σχεδόν 0 παραπονιέται τα τελευταία 3 χρόνια |
| Υπηρεσία cOem | Μπορέστε να χρησιμοποιήσετε το λογότυπό σας εάν οι ποσότητες φθάνουν |
| Όνομα προϊόντων | μίνι μέγεθος VFD 220V 380V |
|---|---|
| Τάση | 220V / 380V |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα φρένων αναστροφέων |
|---|---|
| Τάση | 220v 380v 440 |
| Συχνότητα | 50HZ 60Hz |
| Θερμοκρασία | -55℃ σε +155℃ |
| Εξουσιοδότηση | 36 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | αναστροφέας συχνότητας 220Kw 380Kw 480Kw 710Kw |
|---|---|
| Τάση | 220V ~ 480V |
| Συχνότητα | 50Hz~60Hz |
| Επίδειξη | LCD/LED |
| Εξουσιοδότηση | εικοσιτέσσερις μήνες |
| Όνομα προϊόντων | Αναστροφέας συχνότητας 110KW 132KW 160KW 185KW 200KW |
|---|---|
| Σειρά δύναμης | 0.75 - 710Kw |
| Συχνότητα παραγωγής | 50Hz - 60Hz |
| Πληκτρολόγιο | LCD/LED |
| Τάση | 220V - 480V |
| Σειρά | 100:0.1KW~1KW 200:1KW~3KW 300:2KW~4.5KW |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | S: απλός τύπος Χ σφυγμού: τύπος Ε υψηλής επίδοσης σφυγμού: Τύπος λεωφορείων τομέων EtherCAT |
| Τμήμα δύναμης | 40:100W~400W 75:400W~1000 αχρηστεύει: P200 σειρά χωρίς το |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος θέσης |
| Δύναμη παραγωγής | 0.1Kw - 0.4Kw |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Σειρά | 100:0.1KW~1KW 200:1KW~3KW 300:2KW~4.5KW |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | S: απλός τύπος σφυγμού |
| Τμήμα δύναμης | 40:100W~400W 75:400W~1000 αχρηστεύει: P200 σειρά χωρίς το |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος θέσης |
| Δύναμη παραγωγής | 0.75Kw - 1Kw |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |