| Όνομα προϊόντων | Αναστροφέας συχνότητας |
|---|---|
| Παραγωγή Frequnecy | <> |
| Σειρά τάσης | 200V-240V, 380V-480V |
| Επίπεδο IP | IP20 ή IP54 |
| Θερμοκρασία εργασίας | Κάτω από 50 βαθμό |
| Μεταβλητό Drive συχνότητας ελέγχου VFD ταχύτητας μηχανών με τον αλγόριθμο GPRS και SVC | Υποστήριξη |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP20/IP21 |
| Πρακτική λειτουργία | GPRS |
| όνομα κλάδων | Κ-ΕΥΚΟΛΟΣ |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Τάση εισαγωγής | Φάση 220V ή 3 220V 380V ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Προστασία | Όλα τα είδη προστασίας |
| Θερμοκρασία εργασίας | 50 βαθμός κάτω |
| Ποσοστό δύναμης | 0.4KW ~ 1332KW για την επιλογή |
| Μάρκα | K-Drive Or OEM Service |
| Όνομα προϊόντων | μεταβλητοί αναστροφείς συχνότητας 20hp 25hp 30hp 40hp |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αντλία, κλωστοϋφαντουργικό προϊόν, ανεμιστήρας, αναμίκτης |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | LED/LCD |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Επικοινωνία | RS485 και Profinet |
| όνομα | 40kw 60hp vfd |
|---|---|
| Δύναμη | 45kw/60hp |
| Τρέχων | 90A |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Τύπος | Αναστροφέας συχνότητας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Χρώμα | Ασπρο μαύρο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | K-Drive |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων/κοντραπλακέ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3~12 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 2000PCS/Month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τάση εισαγωγής και παραγωγής | 220V εισαγωγή & παραγωγή 380V |
|---|---|
| Εξασφαλισμένη ποιότητα | 3 εξουσιοδότησης 100% αρχικών έτη προϊόντων κατασκευής |
| καλύτερη τιμή | Δημοφιλέστερο προϊόν με την τιμή εργοστασίων |
| Γρήγορη παράδοση | 30000Pcs μηνιαία ικανότητα |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή ανελκυστήρων ανελκυστήρων |
| Τάση | 380V |
|---|---|
| Δύναμη | 110kw |
| Τρέχων | 210A |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Αριθμητικό πληκτρολόγιο οδηγήσεων, αριθμητικό πληκτρολόγιο LCD, διπλό αριθμητικό πληκτρολόγιο επίδει |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |