| V/F controle | VF: 180%@0.50Hz; |
|---|---|
| SVC-Controle | SVC: 180%@0.25Hz; |
| VC Controle | VC: 200%@0.00Hz. |
| Het Exemplaar van de toetsenbordparameter | Steun |
| Merknaam | K-Drive Or OEM Service |
| Machtsclassificatie | 7.5KW 11KW (tot 1132KW) |
|---|---|
| Inputvoltage | 380V-480V ±20% |
| Output FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Type | Op zwaar werk berekende Reeks |
| Outputstroom | 0~1000A |
| Productennaam | KD100-2S-0.75G |
|---|---|
| Macht | 0.75KW 1HP |
| Input en Outputvoltage | 220V |
| Frequentiegebied | 0-3200hz |
| Garantietijd | 3 jaar |
| Productennaam | KD100 reeks VFD |
|---|---|
| Macht | 220V 0.4KW~15KW/380V 0.75KW~400KW |
| Faseinput & Output | Kies/Input In drie stadia, Output In drie stadia uit |
| Frequentieoutput | 50HZ/60HZ & 0~3200HZ voor Facultatief |
| Garantietijd | 3 jaar |
| V/F controle | VF: 180%@0.50Hz; |
|---|---|
| SVC-Controle | SVC: 180%@0.25Hz; |
| VC Controle | VC: 200%@0.00Hz. |
| Het Exemplaar van de toetsenbordparameter | Steun |
| Merknaam | K-Drive Or OEM Service |
| Machtsclassificatie | 7.5KW 11KW (tot 1132KW) |
|---|---|
| Inputvoltage | 380V-480V ±20% |
| Output FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Type | Op zwaar werk berekende Reeks |
| Outputstroom | 0~1000A |
| Productnaam | Aandrijving met variabele frequentie |
|---|---|
| Voltage | 220v/380V |
| Toetsenbord | Leiden en LCD |
| Type | AC Frequentieomschakelaar |
| Garantie | 24 maanden |
| Machtsclassificatie | 0.4KW aan 1132KW |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V 380V-480V ±20% |
| Output FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Type | KD600E liftreeks VFD |
| Mededeling | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |
| Macht | 22KW |
|---|---|
| Huidig | 45A |
| Voltage | 380V |
| Vertoning | LED/LCD |
| Kleur | Zwarte/Blauw |
| Productnaam | 7.5KW 11KW 15KW 18.5KW VFD |
|---|---|
| Voltage | 380V 480V |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Kleur | Zwarte en Blauw |
| Huidig | 17A, 25A, 32A, 37A |