| Productennaam | AC-omvormer |
|---|---|
| Output Frequnecy | 0-3200hz |
| Bescherming | Overbelasting, Overvoltage, Kortsluiting, over Hitte |
| IP niveau | IP20 |
| Garantietijd | 36Months/3Years |
| Macht | 5.5kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Huidig | 13A |
| Vertoning | LED/LCD |
| Voltage | 380V |
| Machtsclassificatie | 0.4KW aan 1132KW |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V 380V-480V ±20% |
| Output FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Type | KD600E liftreeks VFD |
| Mededeling | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |
| Machtsclassificatie | 0.4KW aan 1132KW |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V 380V-480V ±20% |
| Output FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Type | KD600E liftreeks VFD |
| Mededeling | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |
| Machtsclassificatie | 0.4KW aan 1132KW |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V 380V-480V ±20% |
| Output FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Type | KD600E liftreeks VFD |
| Mededeling | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |
| I/O uitbreidingskaart 1 | 5 digitale input, één relaisoutput, één analoge A02-output, één digitale y2-output, en één temperatu |
|---|---|
| Multipsnelheid | Het vliegen Beginfunctie |
| PLC | Compatibel systeem met ±15% de schommeling van het inputvoltage, de lijst van het outputvoltage s. |
| Prijs | Best Price In china |
| Toepassing | De Toepassing van de liftlift |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Productnaam | 5.5kw OMSCHAKELAAR |
|---|---|
| Macht | 4kw/5.5kw/7.5kw/15Kw |
| Huidig | 9.4A/13A/17A |
| Frequentie | 0-2000HZ |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Machtsclassificatie | 7.5KW 11KW (tot 1132KW) |
|---|---|
| Inputvoltage | 380V-480V ±20% |
| Output FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Type | Op zwaar werk berekende Reeks |
| Outputstroom | 0~1000A |
| Machtsclassificatie | 0.4KW aan 1132KW |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V 380V-480V ±20% |
| Output FREQ | 50HZ/60HZ 0~3200HZ |
| Type | KD600E liftreeks VFD |
| Mededeling | Canopen & Profibus & Profinet & Ethercard |