| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | Αναστροφέας συχνότητας |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-900kW |
| Τάση εισαγωγής | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Παραγωγή FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Τύπος | DC/AC στους αναστροφείς εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Όνομα προϊόντων | 2.2kw αντλώντας ελεγκτής |
|---|---|
| Τρέχων | 10.6A |
| Τύπος παραγωγής | 1 φάση |
| Τύπος | Ρεύμα-εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Εφαρμογή | ηλιακή εφαρμογή άρδευσης |
| Όνομα προϊόντων | 10hp vfd |
|---|---|
| Δύναμη | 7.5kw/10hp |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Συχνότητα παραγωγής | 50Hz/60Hz |
| Προστασία | Υπερφόρτωση, Overvoltage, IP20, βραχυκύκλωμα, πέρα από τη θερμότητα |
| Όνομα προϊόντων | 0.4kw-710kw αναστροφέας |
|---|---|
| Δύναμη | 0.4kw-75kw |
| Φορτίο | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Επικοινωνία | profinet/Modbus485/canopen |
| Φως | LCD/LED |
| Όνομα προϊόντων | 1.5KW 2.2KW 4KW 5.5KW VFD |
|---|---|
| Τάση | 220V, 380V |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Σειρά δύναμης | 0.75kw-710kw |
| Τρέχων | 4.A, 5.6A, 9.4A, 13A |
| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |