| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | Frequentieomschakelaar |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-900kW |
| Inputvoltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC aan AC omschakelaars |
| Productnaam | 2.2kw pompend Controlemechanisme |
|---|---|
| Huidig | 10.6A |
| Outputtype | 1 fase |
| Type | Gelijkstroom-AC |
| Toepassing | zonneirrigatietoepassing |
| Productnaam | 10hp vfd |
|---|---|
| Macht | 7.5kw/10hp |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Outputfrequentie | 50Hz/60Hz |
| Bescherming | Overbelasting, Overvoltage, IP20, Kortsluiting, over hitte |
| Productnaam | 0.4kw-710kw omschakelaar |
|---|---|
| Macht | 0.4kw-75kw |
| Lading | AC Motor |
| Mededeling | profinet/Modbus485/canopen |
| Licht | LCD/LED |
| Productnaam | 1.5KW 2.2KW 4KW 5.5KW VFD |
|---|---|
| Voltage | 220V, 380V |
| Controlewijze | V/F controle, vectorcontrole |
| Vermogensklasse | 0.75kw-710kw |
| Huidig | 4.A, 5.6A, 9.4A, 13A |
| Monitor | De afwijking van de positiesnelheid |
|---|---|
| Het dynamische Remmen | Bouwstijl-in/bouwstijl-uit |
| Machtssectie | P200 reeks zonder het |
| Vertoning | 5 digitale buizen en 4 verrichtingssleutels |
| Outputmacht | 0.75kw-1kw |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |