| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Certificaited | Gediplomeerd Ce en ISO |
|---|---|
| Overbelasting | 150% - jaren '60, 180% - 3s |
| Mededeling | Canopen/Profibus/Profinet/Ethercard voor selectie |
| Modelnaam | KD600 reeks |
| RS485/Modbus | Ingebouwde norm |
| Productnaam | DV422 |
|---|---|
| Machtsclassificatie | 0.4kW-22kW |
| Inputvoltage | 220V - 380V |
| Gewicht | Hang Model af |
| Grootte | Hang Model af |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Verpakking Details | Kartondoos/Woody Box |
| Levertijd | 1~7days |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |
| Productnaam | 22KW 30KW 37KW 45KW VFD |
|---|---|
| Frequentie | 0-6000HZ |
| Omschakelaarstype | AC-omvormer |
| Voltage | 380v aan 480v |
| IGBT | FUJI, Infineon |
| Geschatte macht | 11KW~630KW |
|---|---|
| Geschatte stroom | 11A~1200A |
| Nominale spanning | 3P AC380V |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | zachte aanzet |