| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Certificaited | CE And ISO Certificated |
|---|---|
| Overload | 150%- 60s,180%- 3s |
| Communication | Canopen/Profibus/Profinet/Ethercard For Selection |
| Model Name | KD600 Series |
| RS485/Modbus | Standard Built In |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Packaging Details | Carton Box /Woody Box |
| Delivery Time | 1~7days |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Product Name | 22KW 30KW 37KW 45KW VFD |
|---|---|
| Frequency | 0-6000HZ |
| Inverter Type | AC Inverter |
| Voltage | 380V To 480V |
| IGBT | FUJI, Infineon |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |