| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Product Name | Frequency Inverter |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-900kW |
| Input Voltage | 208-240V / 380-480V ±10% |
| Output FREQ | 0.00-3200.00Hz |
| Type | DC/AC To AC Inverters |
| Product Name | 2.2kw Pumping Controller |
|---|---|
| Current | 10.6A |
| Output Type | 1 Phase |
| Type | DC-AC |
| Application | Solar Irrigation Application |
| Product Name | 10hp Vfd |
|---|---|
| Power | 7.5kw/10hp |
| Control Mode | V/f Control, Vector Control |
| Output Frequency | 50Hz/60Hz |
| Protection | Overload,Overvoltage,IP20,Short Circuit,over Heat |
| Product Name | 0.4kw-710kw Inverter |
|---|---|
| Power | 0.4kw-75kw |
| Load | Ac Motor |
| Communication | Profinet/Modbus485/canopen |
| Light | LCD/LED |
| Product Name | 1.5KW 2.2KW 4KW 5.5KW VFD |
|---|---|
| Voltage | 220V, 380V |
| Control Mode | V/F Control, Vector Control |
| Power Range | 0.75KW-710KW |
| Current | 4.A, 5.6A, 9.4A, 13A |
| Monitor | Position Speed Deviation |
|---|---|
| Dynamic Braking | Build-in / Build-out |
| Power Section | P200 Series Without It |
| Display | 5 Digital Tubes And 4 Operation Keys |
| Output Power | 0.75Kw-1Kw |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | 0.1KG |
| Size | Depend Model |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |