| Monitor | Position Speed Deviation |
|---|---|
| Dynamic Braking | Build-in / Build-out |
| Power Section | P200 Series Without It |
| Display | 5 Digital Tubes And 4 Operation Keys |
| Output Power | 0.75Kw-1Kw |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Product Name | DV422 |
|---|---|
| Power Rating | 0.4kW-22kW |
| Input Voltage | 220v - 380v |
| Weight | Depend Model |
| Size | Depend Model |
| Rated Power | 11KW~630KW |
|---|---|
| Rated Current | 11A~1200A |
| Rated Voltage | 3P AC380V |
| Material | Plastic |
| Product Name | Soft Starter |
| Product Name | 380V 11KW 15KW 18.5KW Variable Frequency Inverters |
|---|---|
| Application | Motor, Fan, Pump, Mixer |
| Display | LED/LCD |
| Warranty | 24 Months |
| Current | 25A、32A、37A |
| Name | Economical Vfd |
|---|---|
| Power | 0.75kw/1.5kw/2.2kw |
| Control Mode | V/f Control, Vector Control |
| Warranty | 24 Months |
| Protection | Overload,Overvoltage,IP20,Short Circuit,over Heat |
| Product Name | 4.5kw AC Drive |
|---|---|
| Power | 2.2Kw/3Hp |
| Communication | Modbus485/profinet/canopen |
| EMC | Bulit In EMC C3 Filter |
| Keypad | LED/LCD |
| Products Name | KD100-2S-4G |
|---|---|
| Current Output | 16.5A |
| Control Mode | Vector Control |
| Multi-Speed | 16 Steps |
| Warranty Time | 36Months/ 3Years |
| Voltage | 380v/220v |
|---|---|
| Power | 18Kw/25HP |
| Current | 37A |
| Warranty | 24 Months |
| Product Name | Frequency Inverter |
| Product Name | Frequency Inverter VFD AC Drive |
|---|---|
| Display Keypad | LED & LCR Keypad |
| Model Number | KD600E-4T-11G |
| Monthy Capacitior | 30,000pcs Per Month |
| Control Way | Open Loop And Closed Loop Control |