| Όργανο ελέγχου | Απόκλιση ταχύτητας θέσης |
|---|---|
| Δυναμικό φρενάρισμα | Κατασκευή-/κατασκευή-έξω |
| Τμήμα δύναμης | P200 σειρά χωρίς το |
| Επίδειξη | 5 ψηφιακοί σωλήνες και 4 κλειδιά λειτουργίας |
| Δύναμη παραγωγής | 0,75kw-1kw |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Όνομα προϊόντων | DV422 |
|---|---|
| Εκτίμηση δύναμης | 0.4kW-22kW |
| Τάση εισαγωγής | 220V - 380V |
| Βάρος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Μέγεθος | Εξαρτηθείτε πρότυπο |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW~630KW |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 11A~1200A |
| Εκτιμημένη τάση | 3P AC380V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | μαλακός εκκινητής |
| Όνομα προϊόντων | μεταβλητοί αναστροφείς συχνότητας 380V 11KW 15KW 18.5KW |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή, ανεμιστήρας, αντλία, αναμίκτης |
| Επίδειξη | LED/LCD |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Τρέχων | 25A、 32A、 37A |
| όνομα | Οικονομικό Vfd |
|---|---|
| Δύναμη | 0.75kw/1.5kw/2.2kw |
| Τρόπος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Προστασία | Υπερφόρτωση, Overvoltage, IP20, βραχυκύκλωμα, πέρα από τη θερμότητα |
| Όνομα προϊόντων | 4.5kw Drive εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Δύναμη | 2.2kw/3hp |
| Επικοινωνία | modbus485/profinet/canopen |
| EMC | bulit στο φίλτρο EMC C3 |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | LED/LCD |
| Όνομα προϊόντων | KD100-2S-4G |
|---|---|
| Τρέχουσα παραγωγή | 16.5A |
| Τρόπος ελέγχου | διανυσματικός έλεγχος |
| Πολλαπλών ταχυτήτων | 16 βήματα |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 36Months/3Years |
| Τάση | 380V/220V |
|---|---|
| Δύναμη | 18Kw/25HP |
| Τρέχων | 37Α |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | Αναστροφέας συχνότητας |
| Θέση αρχικού | Shenzhen Κίνα |
|---|---|
| Λιμένας επικοινωνίας | Υποστήριξη rs-485, profibus-DP, CANlink, CANopen και άλλη επικοινωνία επικρατόντος fieldbus |
| Τύπος παραγωγής | Τριπλάσιο |
| Όνομα προϊόντων | KD600E διανυσματικό εναλλασσόμενο ρεύμα Drives/VFD ανελκυστήρων/ανελκυστήρων σειράς |
| Ρεύμα παραγωγής | 0~1000A |